Cinsel Sağlık Bilgileri

Büyük bir penisin pisikolojik faydaları

bbErkeğin yüzü kadın için açık bir kitap gibidir.Yüzümüzdeki her şeyi okuyabilirler.Sadece dış görünüşüme bakarak banka hesabım,seks hayatım hakkında yorum yapan kadınlar tanıdım.

Başarı nasıl yüzümüzde bir iz bırakıyorsa,başarısızlık da aynı şekilde  yüzümüzde bir iz bırakır.Bir kadının bir erkek de dikkat edeceği ilk şey,öz-güven seviyesidir.Omuzları düşmüş,mahzun bakışlı bir erkeğin ,bir kadından randevu alma ihtimali çok düşüktür.

Diğer taraftan,öz-güveni olan ,göğüsleri geniş,kendinden emin adımlarla yürüyen bir erkek,birçok kadının gözüne takılır.Belki her güzel kadını elde edemez ama her kadının dikkatini çeker böyle erkekler.İnanın bana,bir erkeğe iri bir penis kadar başka hiçbir şey güven veremez.Pantolonun içinde iri penisle yürüyen bir erkek ,sokakta farklı bir havayla yürür.

Bir kadın bu güveni hemen fark eder.Kadınlar erkeklerin ne söylediğiyle pek ilgilenmezler.Çünkü bir erkeğin, kadınının ilgisini çekecek çok az sözü vardır.Kadınlar özellikle erkeğin davranışlarındaki gizli işaretlere dikkat ederler.Şöyle düşünürler ,“Eğer kendine bu kadar güveniyorsa,mutlaka bu güveni sağlayan bir şey olmalı.”

Büyük bir penis, kendinize olan güveni gösteren bir bilet gibidir.Öz-güven eksiliği ve endişe sorunu mu yaşıyorsunuz?O zaman penis büyütme sizin için kesin çözümdür.Sen  endişelerinden kurtulduğun an,artık kadınların endişe duyma zamanı gelmiştir.

 İri bir penisin bir çok faydası vardır.Artan öz-güven,boşalmayı kontrol edebilme,daha uzun seks ve sevgilinizle daha zevkli anlar.İşte bunların hepsine sahip olabilirsiniz.
Endişe,depresyon,güvensizlik gibi sıkıntıların ,büyük ve kaya gibi sert bir penis karşısında hiçbir şansı yoktur.

Ne demek istediğimizi görsel eğitim setindeki teknikleri uygulamaya başladıktan hemen sonra 2-3 hafta içinde anlayacaksın.
Ürün sitesini buradan ziyaret edebilirsin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Penis büyütme gerçekten işe yarar mı?

bbPenis büyütme gerçekten işe yarar mı?
Bir çok insan ,gerçekleri  bilmedikleri için penis egzersizlerini bir mit olarak nitelerler.Penis egzersizleri  çeşitli formlarda uzun zamandan beri kullanılmaktadır.İlkel kabileler hala ağırlık yöntemiyle veya farklı araç-gereçlerle ,penis boyutlarında değişiklik yapmaya çalışmaktadırlar.

Paduang Kadınları boyunlarını uzatmak için  metal halkalar kullanırlar,diğer kabilelerdeki insanlar kendi güzellik standartlarına ulaşmak için dudaklarına veya kulaklarına ağırlık asarlar.Tüm bunlar olurken,neden penisin boyutlarının da değişebileceğine inanmak bu kadar zor?
İnsanoğlu ,vücudun formunun çeşitli objeler kullanarak değişebileceğini çok önceden keşfetti.Bu objelerden en bilineni ağırlıklardır.Ancak insanın kendi eli de en az bu objeler kadar iyi bir araçtır.
Vücut değişiminin arkasındaki temel prensip,insan vücudunun dış uyarcılara olan uyumudur.Vücut geliştirme çalışmalarında uygulanan  ekstra kuvvetin ,kasları nasıl geliştirdiğini herkes bilir.

Aynı şekilde,penise odaklanarak yapılan egzersizler ,penis dokusunu oluşturan hücrelerin artmasına ve hem uzunluğun hem de kalınlığın gelişmesini sağlayacaktır.

Dr. Brian Richards 1970lerde penis büyütme egzersizleri ile ilgili bir araştırma yaptı ve Jelq tekniğinin  hastalarının penis boyunu yaklaşık olarak %90 büyüttüğünü buldu.Erkeklerin penislerini 2.5 santim veya daha fazla bir oranda büyütebildiği kanıtlanmıştır.

Bazı  insanlar buna şüpheyle yaklaşmasına rağmen,kanıtlar ve ortak kanaat göstermektedir ki,bu egzersizler işe yaramaktadır.


Buna şüpheyle yaklaşan bir çok kişi,penis büyütme programına başladıktan sonra elde ettikleri sonuçlar karşısında hayrete düşmüşlerdir..O zaman neden denem...
Devamını okumak için tıklayın
Özel Halkalarla Boyun, kulak ve ağız büyütme yöntemleri

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


bb


Doktora Gitmeden Erken Boşalmaya Karşı Tedavi

erken bosalma
Erken Boşalma durumu ile karşılaşıldığında, tedavisinin mümkün olduğunu ve en ciddi durumların bile tedavi edilebileceğini aklınızdan çıkarmamanız önemlidir. Buradaki en önemli husus serinkanlılığınızı korumak ve hemen müdahalede bulunmaktır. Genelde, zaman içinde problem daha da zorlaşır ve böyle bir durumda en uygun tedavi yöntemini bulmanız kritik önemdedir, çünkü yanlış tedavi uygulayıp sonuç alamazsanız, problemi daha da kötüleştirecek şekilde aşırı stres ve huzursuzluk duymanız mümkündür.
Artık iki ayrı grupta farklı tedavi yöntemleri mevcuttur. En sık kullanılan yöntem bir doktor veya cinsel terapiste başvurup görüş almaktır. İkinci ve güncel yöntem ise Erken Boşalmaya karşı hazırlanmış online tedavi programlarıdır.Devamını okumak için tıklayın
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Penis eğriliği düzeltilir mi?

Evet, her şey yapılabildiği gibi (bu gün yeniden el, parmak veya penisin yapılabildiği bir bilgi ve teknolojiye sahibiz) penis eğriliği de düzeltilebilmektedir.
Eğer sizde de penis eğriliği gibi bir şüphe veya sıkıntı varsa çekinmeden ve mutlaka muayeneye gidiniz. 

Bu şüphe , sıkıntı, veya utanma duygusu varsa buradaki kitaptaki bilgiler size faydalı olacaktır (kitabı incelemek için tıkla) ile geçirdiğiniz her süre sizi üzecek ve cinsel hayatınızı olumsuz etkileyecektir. Hekiminiz sizi aydınlatacak , bir müdahale önerecek ve yapacak veya eğer bir sorun yoksa sizin rahatlamanızı ,kendinize güveninizin gelmesini sağlayacaktır.
---------------------------------------------------------------------

Bitkisel Yollarla Penis Büyütmek

penis büyütme hapıEkonomik krizin büyük stres yarattığı sıkıntılı bir yılı nihayet bitirdik, güzel heyecanlar yaşamayı beklediğimiz 2011’e giriş yaptık. Stresin, sağlığımızı ve özellikle cinsel yaşamımızı ciddi anlamda olumsuz etkileyen bir unsur olduğu biliniyor. Genel sağlığımız için nasıl vitaminler kullanıp, gıda takviyeleri ile vücudumuzu destekliyorsak, aynı şekilde cinsel hayatımız için de bazı takviyeler yapmamız gerekiyor 
 Amerika’dan ithal edilen V-pills, erkeklerin cinsel yaşamını destekleyen afrodizyak bitkilerden oluşuyor. İlaç sınıfına girmeyen, bitkisel gıda takviyesi olan bu ürün, erkeklerde cinsel isteği, performansı ve boyutu arttırıcı özellikler taşıyor. 
Türkiye’de 520.000 erkek yanılıyor olamaz. V-pills kullanan erkekler ve partnerleri sonuçlardan çok memnun…

Penisin boyu değil işlevi önemlidir diyenlerdenseniz, maalesef gerçekler öyle değil yanılıyorsunuz! Unutmayın ki Küçük farklar büyük mutluluklar yaratır, bunu da size V-Pills Yaşatır..!
Penis büyüklüğü,partnerinizin heyecanlanmasını etki eden en büyük faktördür; Erkekler nasıl görselliği düzgün kadınlardan etkilenmekteyse,kadınlarda görselliğe çok önem verirler.Yapılan araştırmalar erkeklerin büyük çoğunluğunun,iri kalçalı,büyük ve dik göğüslü kadınlardan hoşlandığını göstermiştir.Erkeklerde olan bu dürtülerin aynısı kadınlarda da vardır ve bu gayet doğal bir olaydır.Kadınlarında büyük penisli erkeklerden daha çok etkilendikleri ve onları daha tahrik edici buldukları kanıtlanmıştır..!

Büyük bir penisin pisikolojik faydaları