8 Mayıs 2014 Perşembe

Eski sevgiliyi geri kazanmak için 14 önemli formül


Şayet eski sevgiliyi geri kazanma ve bunun garantili yollarını arıyorsanız tamda doğru yerde olduğunuza emin olabilirsiniz.
Çünkü bu yazımda anlatacağım eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları ile sizi terk eden yada bir şekilde ayrıldığınız eski sevgilinizi kısa sürede geri kazanacak ve kendinize bağlayacaksınız.

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları konusundan önce belkide sevgiliyi geri döndürme duası diyerekte Google de arama yapmışsınızdır. Eski sevgiliyi geri kazanmak, eski sevgiliyi geri getirme gibi bu tür arayışlara gitmeniz sizin doğru yolda olduğunuzun bir göstergesidir.


Peki eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapmalıyım?

Endişelenmeyin! size anlatacağımız Eski sevgiliyi geri kazanma yolları ile sizi terk eden sevgilinizi en kısa sürede geri kazanarak kendinize bağlayacaksınız.

eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yollarıBüyük olasılıkla şu anda onu tekrar nasıl geri kazanacağınızı düşünüyorsunuz. O olmadan bir geleceği bile hayal edemiyorsunuz.Depresyon, hüzün,panik ve benzeri pek çok duyguları aynı anda hissediyorsunuz.

En korktuğunuz şey ise, şimdilerde eski sevgilinizi tamamen geri kazanamamak, onun bir başkasına aşık olması ve sizin de onu sonsuza dek kaybetmeniz...Eski sevgiliden ayrıldığınız zamanlarda böyle düşüncelere kapılmanız normaldir fakat duygularınızın hareketlerinizi yönlendirmesine izin vermeyin.


Eski sevgilinizi  ne kadar çok sevsenizde, ne kadar çok bağlanmış olsanızda yinede eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü yerine,eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları konusunda bilgi sahibi olmanız sizi çok daha iyi hissettireceğini söyleyebiliriz.

Eski sevgiliyi geri kazanmanın formülü elbette var.Eski sevgiliyi geri kazanmak için en önemli konu,ilişkinizin daha önce ne kadar uzun sürdüğü ile doğru orantılıdır. Uzun süren ilişkiler eski sevgiliyi geri kazanmak için zorlu bir viraj demektir ve bu virajdan dönmek oldukça zor olabilir.

Bundan dolayı Öncelikle eski sevgiliyi geri kazanmak için sevgi sözlerimizden en anlamlılarından biri hiç şüphesiz ki ‘Gözden ırak olan gönülden de ırak olur’ cümlesidir. Bu cümle gerçek anlamda doğrudur.

Uzun zamandan beridir eski sevgilinizi görmemiş olmanız ve hala sadece onu istediğinizi düşünmeniz, onun da aynı düşünceye sahip olduğunu göstermez. Bu yüzdendir ki her zaman eski sevgilinizin sizi görebileceği yerlere gitmenizi tavsiye ediyoruz.

Sizi gördüğünde eski tatsız günleri değil güzel geçirdiğiniz günler aklına gelerek sönmüş ateşin yeniden alevlenmesini sağlayacaktır.
Onu takip edebilir ve yoluna çıkmak isteyebilir, gittiği mekanlara gitmek gibi sürekli sizi görmesini sağlamanız,eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları arasında önemli başlıklardan biridir. Ayrıca bu durumda öyle fazla bir şey yapmanıza da gerek kalmayacağına emin olabilirsiniz.

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları arasında yine bir başka konu da yukarıda söylediğimiz gibi ayrılığın sebebi sizden kaynaklandıysa kesinlikle karşısına çıktığınızda bu hatayı yapmadığınızı ona hissettirmelisiniz.

Eski sevgiliyi geri kazanmayı zor bir hale getiren konulardan biri de aradan geçen zamanın oldukça uzun olmasıdır. Yani ayrılmanızın ardından geçen zaman ne kadar uzunsa eski sevgiliyi geri kazanmakta o derecede tehlikeye girecektir.

Eğer onu geçekten seviyor ve istiyorsanız arayı uzatmadan hemen atağa geçmelisiniz.
Çünkü eski sevgilinizle ayrılığınızı uzun tuttuğunuz bu zaman zarfında eski sevgilinizin muhtemelen yeni bir sevgili arayışına geçeceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.


Eski sevgiliyi geri kazanmanın altln formülleri • -Ayrılık sonrası eski sevgilinize karşı sinirli ,depresif ve kaba hareketlerde bulunmaktan kaçının.
 • -Herhangi bir yerde karşılaştığınızda ona karşı gayet neşeli görünün,sanki hayatınızda daha önce hiçbirşey olmamış gibi eğlenceli bir imaj çizin.
 • -Dış görünüşünüze dikkat edin,saçınız,makyajınız,kıyafetiniz düzgün olsun.
 • -Sizi çok iyi durumda görmek eski sevgilinizin kafasını karıştıracak ve sizinle yaşadığı anları aklından geçirmeye başlayacaktır
 • -Eski sevgilinizle iletişime geçmek için sosyal medyayı kullanabilirsiniz. Mutlaka eski sevgilinizin bir Facebook hesabı vardır.  Aranızda her ne yaşanmış olursa olsun, Facebook üzerinden ona basit ve kısa bir mesaj göndererek onunla iletişime geçmenin ilk adımını atabilirsiniz. Mesajınız aşağıdaki gibi olabilir;


Merhaba *** (*** yerine eski sevgilinizin adını yazın),
Aramızdaki tüm kırgınlıkları unutup sana bir “merhaba” demek istedim.  Umarım herşey yolundadır.
Sevgilerimle,
ABC (ABC yerine kendi adınızı yazın)
 • Dediğim gibi bu basit ve kısa mesaj kesinlikle eski sevgilinizin dikkatini çekecektir. Eğer bu mesajınıza cevap gelmezse, muhtemelen eski sevgilinizin bir sevgilisi var yada size hala çok kızgın olduğundan dolayı sizinle görümek istemiyor demektir.


 •  Bu durumda eski sevgiliyi geri kazanmak için bir müddet daha bekleyip, doğru zamanda tekrar atağa kalkmalısınız. Eğer bu mesajınıza eski sevgilinizden cevap gelirse, onu geri kazanmak için doğru yoldasınız demektir.


 •  Eski sevgilinizin size gönderdiği mesajın içeriği her ne olursa olsun, cevaben yazacağınız mesajlar oldukça nazik, kibar ve saygı çerçevesinde yazın.


 • Ortamı ısıtmak için gidişata göre 3.- 4. mesajdan sonra beraber paylaştığınız eski güzel anılarınızdan bahsedebilirsiniz. Böylece mesajlaşmalar gitgide daha samimi olacak ve flörtleşme moduna gireceksiniz. Artık ona açılmanın uygun zaman olduğunu hissettiğinizde, onu dışarıda bir yemeğe davet edebilir veya düşüncelerinizi paylaşmak için onu telefonla aramak istediğinizi söyleyebilirsiniz.


 • -Onu günde bir defadan fazla aramayın. Ve ona, yalvaran bir sesle değil sakince bir barışma buluşması teklif edin. İstekli ama yalvarmayan sevgili her zaman partnerin gözünde ulaşılmak istenen kişidir.
 • Onunla konuşurken, onu çok özlediğinizi, hayatınıza giren hiç kimsenin onun yerini dolduramadığını, onu kaybettikten sonra çok pişman olduğunuzu ama ona geri dönmekte gururunuzun size engel olduğunu söyleyebilirsiniz. Daha önce eski sevgilinizi sizi neden terkettiğini, yada bu ilişkinin neden bittiğini iyice analiz etmiş ve sebepleri doğru şekilde belirlemiştiniz.


 • Konuşmanız sırasında bu analiz sonuçlarını kullanarak, söylemleriniz ve davranışlarınızla artık sevgilinizin sizi terketme sebeplerini bir şekilde ortadan kaldırdığınızın hissini vermelisiniz.
 • Örneğin, sevgiliniz sizi ona yeteri kadar vakit ayıramadığınızdan terketmiş ise, cümleleriniz arasında “artık işlerinizi yoluna koyduğunuzu ve kendinize ve sevdiklerinize yeteri kadar vakit ayırabildiğinizi” söyleyebilirsiniz.
 • Konuşmanızda, sözü çok fazla dolandırmadan, yeniden onunla birlikte olmak istediğinizi söyleyin. Bunu söylerken de samimi ve özgüvenli davranmaya gayret gösterin.


Fakat ne yaparsanız yapın yinede olmadı diyorsanız ve tüm bunlara rağmen ilişkinizdeki durum iyice kronik hale gelmişse mutlaka bir uzmandan destek almanızı öneriyoruz.Çünkü eski sevgiliyi geri kazanmanın yolu birazda insan psikolojisini anlamaktan geçer.

Eski Sevgilinizi geri kazanmak için denediğiniz bütün yollar kapandıysa,size son olarak önerebileceğimiz şey Eski sevgiliyi geri kazanmanın sihirli formülü adlı kitaptaki taktikleri uygulamanızdır.

Artık eski sevgilininizi etkilemenin tek yolu, onun direkt bilinçaltını etkileyecek teknikler uygulamaktır. Eğer bu bilinçaltı tekniklerini bilirseniz,eski sevgiliinizi karşı cinsten gelen sıradışı bir davranışa karşı değişik bir tavır sergilemesi ve bu sıradışı davranışa karşı koyması imkansız hale gelir.

Etkili bilinçaltı formülleriyle onun bilinçaltını etkileyip  size geri dönmesini sağlayabilirsiniz.Dediğim gibi bu işin uzmanından destek almanız.Sizin artık tek ihtiyacınız olan şey, onun psikolojisini etkilemektir. Bunun içinde “Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Sihirli Formülü Kitabı”, size en büyük desteği verecektir.

eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları
Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabı

Özet ,olarak eski sevgilisiyi geri kazanmak isteyip ne yapacağını bilmeyen için hazırlanmış olan “Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Sihirli Formülü Kitabı” ile ayrılmış olduğunuz eski  sevgilinizi  çok kısa bir zamanda tekrar elde ederek o eski güzel günlerinize dönebilirsiniz.Kitabın resmi sitesinden buraya tıklayarak indirebilirsin.

Şunu unutmayınız ki, eski sevgiliyi size geri döndürecek sihirli bir formül yok. Şayet onu gerçekten geri kazanmak istiyorsanız, bunun için emek vermelisiniz. Onunla ilişkinizin neden bittiğini iyi analiz ederek, ilişkinin bitmesine neden olan sebeplerin artık üstesinden geldiğinizi ona hissettirmelisiniz.

Unutmayın! Eski sevgilinizle ayrılığınızı uzun tuttuğunuz bu arada eski sevgilinizin muhtemelen yeni bir sevgili bulacağını aklınızdan çıkarmayın ve hemen harekete geçin.
 Bu yüzden endişelenmeyin;doğru yerde ve doğru zamanda belirtmiş olduğumuz formülleri uygulayarak eski sevgiliniz en kısa zamanda size geri dönecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder