Kadın

Eski erkek arkadaşınızı yeniden elde edin..


eski erkek arkadaşı geri kazanma formülü, eski erkek arkadaşı geri kazanmak, eski erkek arkadaşı geri kazanma yolları, eski erkek arkadaşı geri döndürmek, eski sevgiliyi geri kazanmak
Buradaki yazımda tavsiye ettiğim Evliliğinizi kurtarmanın formülü' adlı kitabı alıp okuyanlardan aldığım teşekkür mail lerinden sonra eski erkek arkadaşından ayrılanlar için bu kitabıda alıp okumalarını tavsiye ediyorum.

Eski erkek arkadaşınızı geri istemenizin sebebi muhtemelen onun sizinle birlikte olmak istemeyip sizi reddedmesinden kaynaklanıyordur. Bu çok normal bir duygu. İnsan doğası, insanın sahip olamadığı şeyleri istemesini öngörür. Özellikle bu şey, daha önceden sahibi olduğunuz ama sonra sizden alınan birşey ise ona elde etme isteğiniz daha da artar.

Burada yapılması gerken şey, onun sizi yeniden istemesini sağlamaktır. Onun sizi istemesini sağlamak için onun bilinç altını size karşı olumlu yönde etkilemek gerekir. Neyseki erkeklerin bilinçaltını etilemek son derece kolaydır.
 Ona karşı uygulayacağınız birkaç basit taktik ile kısa sürede onun bilinçaltını etkileyebilir ve size karşı daha önce hiç olmadığı kadar istek ve arzu duymasını sağlayabilirsiniz.

Ne yazıkki ayrıldığınız erkek arkadaşınızı geri kazanmak için ona onu ne kadar önemsediğiniz söylemek, onu sürekli aramak, yada araya aracılar koymak gibi sıradan metodlar hiçbir işe yaramamaktadır. Bu tip davranışlar sadece onun sizden daha fazla uzaklaşmasına neden olacaktır. Onun etkilemenin tek yolu, onun bilinçaltını etkileyecek sıradışı taktikler uygulamaktır. Çünkü erkek DNA sı, karşı cinsten gelen sıradışı ama etkili taktiklere karşı koymaya uygun değldir..!

“Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü” ile onun bilinçaltını etkileyip kısa süre içinde size geri dönmesini sağlayın…

Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü isimli kitap sayesinde ayrıldığınız sevgilinizin bilinçaltını, sizinle tekrar sevgili olmak istemesi yönünde kolaylıkla etkileyebilirsiniz. Uygulaması sonderece kolay taktiklerden oluşan bu kitap, eski erkek arkadaşınızı geri kazanmak için tam olarak ne yapmanız gerektiğini kafanızı hiç karıştırmadan kısa ve anlaşılır bir dille öğretiyor.

Böylece  çok kısa süre içinde erkek arkadaşınızın daha önce hiç olmadığı kadar size ilgi duymasını sağlayabilirsiniz.
Ayrıldığı sevgilisini geri kazanmak isteyen bayanlara yönelik olarak hazırlanmış olan Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü” isimli kitabı hazırlayış; ilişki koçları tarafından pahalı seanslarda öğretilen bu bilgileri, internet kullanıcılarına oldukça uygun bir ücret karşılığında sunmaktadırtır. Böylece alt gelir düzeyindeki bir bayan bile, dışarıda pahalıya satılan bu bilgilere kolaylıkla sahip olabilmektedir.
Kitaptaki taktikler, kafa karışıklığına sebep vermeyecek düzeyde son derece basit olarak ifade edilmiş.
Onun size geri dönmesini istiyorsanız alın ve okuyun derim. Kitabı buradan alabilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Evliliğinizi kurtarmanın formülünü öğrenin

evliliği kurtarma formülü, evliliği kurtarmak, evliliği kurtarma yolları
Evliliğin ilk zamanları, eşlerin birbirlerine yoğun duygular beslediği dönemlerdir. Erkek kadına karşı daha kibar davranır, kadın ise erkeği etkilemek için elinden geleni yapar. Fakat bir süre sonra aynı evde yaşamanın getirmiş olduğu rehavetle kadınlar kendilerine bakmamaya, erkekler de farklı davranmaya başlarlar.

Evli çiftin beraberliğinde sıkıntı, bezginlik  duygularının, keyifli anlardan daha fazla yoğunlaştığı noktada çiftlerin problemleri başlar. Daha sonraki aşamada evde sevgi ve saygı ortamı yok olur.

Yapılan araştırmalara göre her geçen yıl bir önceki yıla nazaran evlenmelerde düşüş, boşanmalarda artış meydana gelmektedir. Çünkü mutsuz evliliklerde boşanmak en kısa ve en kolay yol olarak görülür. Hatta bazı insanlara boşanmak, problemlerin çözümü için cazip gelir. Fakat onların akıl edemediği tek şey boşanmanın düşünüldüğünden çok farklı olduğu gerçeğidir.

BOŞANMAK SON ÇARE OLMALIDIR..!

Boşanma, nafaka, velayet, ayrılık, yeni bir başlangıç, maddi sıkıntılar, sosyal baskı gibi oldukça karmaşık bir süreci içinde barındırır. Boşanma ucuz ve bir gecede bitecek bir iş değildir. Çoğu zaman halledilemeyen mal paylaşımı, çocukların velayeti vs. gibi sebeplerden dolayı eşler arasında kavga ve ümitsizlik hat safhaya ulaşmaktadır. Avukata danışma, dava dosyası açtırma ve uzun yasal prosedür için oldukça sağlam bir maddiyata ihtiyaç vardır.
Bu uzun ve yorucu serüven en çok da çocukları etkilemektedir.

Çocuklar, hem anne hem de babasını sevdiği için arada kalır ve olaylardan kendilerini sorumlu tutarlar. Tam da bu noktada psikolojik sorunlar başlar. Bu dönemde meydana gelen olaylar yüzünden bazı çocuklar saldırgan bir tavır sergilerken, bazıları da tamamen içine kapanık bir ruh haline bürünür.
Ayrıca boşandıktan sonra yeni bir hayata başlamak, yıllardır aynı yastığa baş koyduğunuz kişiden ayrı yaşamak, bunun maddi ve manevi yükünü tek başına omuzlarınıza almak oldukça zordur.

Peki bu noktaya gelinmesinde biz kadınların hiç suçu yok mudur? Bizler her zaman kocalarımızdan ilgi ve iltifat bekleriz. İlk adımı hep onların atmasını isteriz. Fakat kendimize bakmayı, eşimize ve evimize gereken özeni göstermeyi unuturuz. Kimimiz dışarıda çalışmaktan, kimimiz de ev işlerinden yakınırız. Sürekli mutsuzluk sonucunda erkekler evden ve evlilikten uzaklaşır.

Unutmayın, meydana gelen evlilik sorunlarının % 50 sorumluluğu eşinize aitse, % 50’si de size aittir. Aslında erkekler doğaları gereği özgürlüğü daha kolay tercih edebileceği için bu noktada kadına büyük görev düşmektedir. “Yuvayı dişi kuş yapar” misali, kadın evliliğini kurtarmak adına öncü rolü üstlenmelidir.

Peki bunu nasıl yapmalıyız?İşte bunun formülü bu kitabın içinde verilmiş.Okumanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.'Evliliği kurtarma formulü' kitabını buradan indirebilirsin.

Bunlarda ilginizi çeker;

Saçınızın rengini burcunuza göre belirleyin--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Merhaba arkadaşlar,
   Ben Begüm Öztürk...
     Mesleğim ressamlık.

Bir çok ülkeden tattoo arşivi edindim. Daha sonra kendim dövme tasarımı yapmaya başladım. Şuanda Almanya ve Hollanda'da bir çok Tattoo stüdyosuna dövme tasarımı yapıp satıyorum. Yabancı ülkelerde kullanılan ve hiç kullanılmayan tasarımlarımı ve edindiğim 15.000 adetlik tattoo arşivimi sizinle paylaşıyorum. 
    begumtattoo@hotmail.com

Bu paketi aldığınızda Bunların yanı sıra 3 kereye mahsus olarak özel tasarım hakkı kazanıyorsunuz. İsterseniz hayal dünyanızı tasarlayalım, isterseniz isminizi veya baş harfinizi tattoo haline getirelim, ya da paketteki bir dövmeyi isminize uyarlayalım...
     

İŞTE BU PAKETİ ALANLARIN YORUMLARI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN